مانیتورینگ کارگزاری

بازار سرمایه که در واقع فضای گسترده ای از فعالیت های اقتصادی کشور به شمار می آید، از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است. کارگزاری ها به عنوان ارائه دهنده خدمات این بازار به فعالان بازار سرمایه، برای ارائه سرویس پایدار به مشتریان، باید ابتدا شناسایی مشکلات در کوتاه ترین زمان را مدنظر قرار دهند. به همین منظور، نظارت در لایه های مختلفی همچون سخت افزارها- نرم افزارها- شبکه و حتی نظارت بر عملکرد کاربران می تواند مثمر ثمر باشد.
   
سامانه مانیتورینگ کارگزاری داتکس، امکان نمایش لحظه ای از وضعیت ارتباط سرورها، استفاده از منابع و حجم بار موجود بر روی آن ها را ایجاد کرده، بنابراین کوچک ترین اختلال در هر یک از اجزاء قابل رویت در بستری با گرافیک سهل الوصول است. این سامانه نظارتی با به تصویر کشیدن سریع داده های لحظه ای در خصوص عملکرد مشتریان کارگزاری این بینش را برای مدیریت کارگزاری فراهم می کند تا هرلحظه بهترین تصمیم را اخذ نموده و برخی بحران ها پیش از وقوع شناسایی و دفع کند.
همچنین کارگزاری با مشاهده کنش ها و واکنش های بازار به صورت لحظه ای و گرافیکی می تواند در تصمیمات خود منابع موثری را در اختیار داشته باشد.
گزارش هایی که توسط این سامانه به صورت گرافیکی در ادوار زمانی منظم ارائه می شود، محیطی زنده از عملکرد مشتریان را به نمایش گذاشته و و به سادگی و با استفاده از مدلینگ تصویری حجم زیادی از داده اطلاعات فوق العاده موثری را در اختیار قرار می دهد.
سادگی کاربری این سامانه با حداقل آموزش و بدون نیاز به هیچ تخصص پیش نیاز در حوزه نرم افزار و فناوری اطلاعات به مدیران ارشد امکان ساخت سریع گزارش های متنوع و موثر را می دهد.
تکنولوژی های تشکیل دهنده این سامانه از سریعترین و آخرین فناوری های ارایه شده در بازار پایگاه های داده بوده و مزیت بی مثالی را در سرعت نظارت بر حجم عظیم داده ها فراهم می کند.