مانیتورینگ کارگزاری

بازار بورس به عنوان بنگاه مالی از حساسیت های بسیار بالایی برخوردار می باشد. شناسایی هرگونه مشکل در کمترین زمان اولین قدم در راستای ارائه سرویس پایدار به مشتریان می باشد. بدین منظور نظارت در لایه های مختلف همچون سخت افزارها- نرم افزارها- شبکه و حتی نظارت بر عملکرد کاربران می تواند مسمر ثمر باشد.
سامانه نظارت امکان نمایش لحظه ای از وضعیت ارتباط سرورها، استفاده از منابع و حجم بار موجود بر روی آن ها را محیا می نماید. کوچک ترین اختلال در هر یک از اجزاء قابل رویت در بستری گرافیکی می باشد.
سامانه نظارت با به تصویر کشیدن سریع داده های لحظه ای در خصوص عملکرد مشتریان کارگزاری این بینش را برای مدیریت کارگزاری فراهم می کند تا هرلحظه بهترین تصمیم را اخذ نموده و برخی بحران ها پیش از وقوع شناسایی و دفع کند.
همچنین کارگذاری با مشاهده کنش ها و واکنش های بازار به صورت لحظه ای و گرافیکی می تواند در تصمیمات خود منابع موثری را در اختیار داشته باشد.
گزارش هایی که توسط این سامانه بصورت گرافیکی ارائه می کند محیطی زنده از عملکرد مشتریان را به نمایش گذاشته و و به سادگی و با استفاده از مدلینگ تصویری حجم زیادی از داده اطلاعات فوق العاده موثری را در اختیار قرار می دهد
سادگی کاربری از این سامانه و با حداقل آموزش و بدون نیاز به هیچ تخصص پیش نیاز در حوزه نرم افزار و فناوری اطلاعات به مدیران ارشد امکان ساخت سریع گزارش های متنوع و موثر را می دهد.
تکنولوژی های تشکیل دهنده این سامانه از سریعترین و آخرین فناوری های ارایه شده در بازار پایگاه های داده بوده و مزیت بی مثالی را در سرعت نظارت بر حجم عظیم داده ها فراهم می کند.