درباره ما

درباره ما
دستاوردهایتان ر ا بطور اختصاصی توسعه دهید.

شرکت داتکس ارائه دهنده راه حل جامع معاملات بر خط جهت پوشش نیازهای کاربران، مدیریت دارایی، سفارشات خرید و فروش، اختصاصی سازی سیستم و عملیات های مدیریتی می باشد. با این مجموعه از راه حل ها و خدمات و عکس العمل به موقع نسبت به نیازهای فزاینده و تغییرات در مقررات و دستورالعم لها، بنگا ههای مالی و کارگزاری ها را قادر خواهیم کرد تا با دستیابی به سرعت عمل بالاتر نه تنها بخشی از ریس کهای غیر عملیاتی خود را پوشش دهند بلکه در کنار هم به توسعه بیشتر سهم بازار فکر کنیم.

شرکت داده پردازان تدبیر سرمایه (داتکس) به عنوان یکی از اعضای گروه مالی پاسارگاد با هدف ایجاد بستر فناوری های نوین مرتبط با بازار سرمایه در سال ۱۳۸۸ شروع به فعالیت نمود. داتکس با تکیه بر دانش روز جهان و با بهره مندی از متخصصان مجرب و کارآزموده، درخصوص زیرساخت های کارگزاری و سیستم جامع معاملات و سیستم های بانکی، ارائه دهنده راهکارهای نرم افزاری و سخت افزاری بازار سرمایه است.
امید است شرکت داتکس بتواند گامی بزرگ در راستای ارتقاء کیفیت بازار سرمایه بردارد و با ایجاد بستری مناسب ، کمک شایانی به شرکت‌های کارگزاری در ارائه خدمات با کیفیت‌تر و با سرعت بالاتر به مشتریان خود، نماید.
 
هدف و سعی داتکس همواره، مجهز بودن به آخرین فناوری و دستاوردهای روز دنیا می باشد که در این راستا نیز توجه خاصی به رضایت مشتریان خود در انجام سرویس دهی بهتر و ارائه خدمات پشتیبانی مناسب تر داشته است.
 
همچنین با اعتقاد به کار گروهی، مسئولیت پذیری، مشتری محوری و استفاده از مشاورین زبده در تخصص های مورد نیاز برآن است که گامهای بزرگ و موثری در ارائه راهکارهای مناسب برای بهبود، پیشرفت و ارتقاء سطح کیفیت بیشتر بازار سرمایه بردارد.